“Zorlu Koşulların, Güçlü Çözüm Ortağı”
E-Mail Adresimizinfo@ukmanmakine.com
Bize Ulaşın!0(312) 284 12 13

Orjinal Yedek Parça

UKMAN, Türkiye’nin her köşesine sağladığı yedek parça servisiyle ekipmanlarınızın yedek parça ihtiyacı nedeniyle yaşadığı planlı/plansız bakım duruşlarını minimize ederek, mümkün olan en kısa sürede sahaya olmaları gerektiği yere; zorlu görevlerinin başına döndürür.

UKMAN, Türkiye’nin hemen hemen her noktasındaki Bölge Müdürlüğü ve Bölge Ofis ağında yer alan yedek parça dağıtım merkezleri aracılığıyla, mesai saati boyunca ihtiyacınıza uygun orijinal yedek parça ihtiyaçlarınızın size ulaşması için kesintisiz çalışmaktadır.

OEM’ler ekipmanlarının maksimum performans göstermesi için ürettiği orijinal yedek parçalarının kalitesi sayesinde ekipmanlarınız 7/24 size taahhüt ettiği görevleri yerine getirebilmektedir. Buna karşın, maliyetleri düşürmek amacıyla ekipmanınızda kullanabileceğiniz yan sanayii parçalar performans sorunlarına neden olabileceği gibi ekipmanın operasyon verimliliğini de riske atabilir veya doğrudan işletme maliyetleri üzerinde negatif etkisi olabilir.

Buna ek olarak, orijinal yedek parçaların ekipmanınız ile mükemmel uyumu sayesinde daha sağlam ve güvenli çalışmaktadır. UKMAN, sağladığı yedek parça servisiyle müşteri odaklı çözümler ile ekipmanınızın operasyon sürelerini artırabilmektedir.

Dil Seçiniz »