“Zorlu Koşulların, Güçlü Çözüm Ortağı”
E-Mail Adresimizinfo@ukmanmakine.com
Bize Ulaşın!0(312) 284 12 13

Enerji Çözümleri

Her Şarta Uygun Enerji Çözümleri

Enerji sistemi seçimi, intralojistikte özellikle Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) göz önünde bulundurulduğunda giderek önemli bir faktör haline gelmiştir. Bununla beraber sadece satın alınan ekipmanın maliyeti değil, işletme maliyeti, dolayısıyla enerji harcamaları da göz önünde bulundurulmalıdır. Her uygulamanın kendi gereklilikleri vardır. Bunlardan bazıları: Şarj veya yakıt dolumu için gerekli alan, enerji tüketimi, çevresel sürdürülebilirlik gibi devam ettirilebilir.

Avantajları düşünüldüğünde lityum iyon piller ve hidrojen yakıt hücreleri, içten yanmalı motor veya kurşun asit akülere nispeten daha çok tercih edilmektedir. Ukman çeşitli modelleri, kapsamlı çözümleri ve servis hizmetleriyle bütün bu enerji sistemleri teknolojilerini sunar.

İşletmenize maksimum fayda sağlayarak başarıya giden yolda güç vermek için size kapsamlı hizmet ve çözümler tasarlar, bunları güçlü teknik destek ve rekabetçi fiyatlarla sunarız.

Kiralama Çözümlerimiz

Ukman Generator kiralama paketleri, sıradan makine, ekipman ve hizmetlerin ötesinde projenize en iyi sonuçları getirmek için tasarlanan tam kapsamlı çözümlerdir.

Tüm güç aralıklarını kapsayan geniş kiralama paketleri, sürekli gelişen Türkiye’nin en genç filosuyla kabinli, römorklu, konteyner tipi dizel jeneratör setleri, aydınlatma kuleleri, yük bankaları, hibrit jeneratörler talepleriniz doğrultusunda özel ses seviyeli ve tasarımlı esnek ürün seçenekleriyle size kiralamadan fazlasını sunan Ukman Generator, ürünlerin verimli çalışması için gerekli olan tüm ekipmanları ve teknik desteği sağlar.

Özetle, başarıya giden yolda işletmenize maksimum fayda sağlayacak kapsamlı hizmet ve çözümler tasarlar, bunları güçlü teknik destek ve rekabetçi fiyatlarla size sunarız.

Dil Seçiniz »