“Zorlu Koşulların, Güçlü Çözüm Ortağı”
E-Mail Adresimizinfo@ukmanmakine.com
Bize Ulaşın!0(312) 284 12 13

Bakım ve Onarım

Endüstriyel forkliftlerin operasyonel prosedürleri verimli bir şekilde desteklediklerinden emin olmak için öncelikle onların kullanılabilir olmaları gerekir. Ukman istif makineleri, bakım ve onarım hizmetleriyle destek sağlandığı yerdir. Kalifiye servis teknisyenlerimiz servis aralıklarına uyumu sağlar ve 200’den fazla makine tipine hızlı ve güvenilir bir şekilde bakım ve onarım yapar.

Şirketler, mümkün olan en iyi forklift ve filo mevcudiyetinin yanı sıra, iş sağlığı ve güvenliği konusunda da güvende olduklarından emin olabilirler. Düzenli bakım ayrıca işletme maliyetlerini azaltır ve endüstriyel araçların ikinci el satış değerlerini arttırır. Özel müşteri gereksinimlerine bağlı olarak, Ukman hızlı onarımdan tam servis sözleşmelerine kadar eksiksiz şekilde uyarlanmış servis paketleri sunar.

Türkiye çapında 88 servis teknisyeninin bulunduğu yaygın servis ağı, her zaman müşteriye yakın olduğumuz anlamına gelir. Ukman haftanın yedi günü 24 saat destek sağlar. Forklift ve depo istif ekipmanlarınızın üretken ve güvenli kalması ve operasyonlarınızın sürekli olarak düşük maliyetli ve sürdürülebilir olması anlamına gelir.

Dil Seçiniz »